Zatvori oglas

Samsung plavaNakon revanša između južnokorejskog Samsung Bluea i europskog Fnatica, tim koji sponzorira Samsung može slaviti pobjedu. Uzbudljiva utakmica između dva titana završila je čistom pobjedom Samsung Bluea u 42. minuti rezultatom 11:16 i 10 zlata razlike. Samsungov plavi tim se već jednom suočio s Fnaticom na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu u League Of Legends, kada nije bio dovoljan i pretrpio je poraz, zbog čega se, za razliku od sestrinske ekipe Samsung White, ne može pohvaliti čistim bodom, ali ipak čistom rukom osvaja drugu grupnu fazu.

Prije današnjeg meča s Fnaticom, Samsung Blue je igrao protiv kineskog LMQ-a, ali očekivano nisu dobili niti jednu priliku i nakon 47 minuta meča Južnokorejanci su imali Dade (Kassadin) mid, Acorn (Maokai) top, Spirit (Rengar) jungle, Deft (Twitch) u postavi ) ADC i Heart (Janna) podrška gotova. Danas je završila druga grupna faza turnira, a od 3. listopada očekuje nas play-off u kojem ćemo ponovno gledati nastupe oba Samsunga.

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ / / < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //Samsung plava