Zatvori oglas

Samsung BijelaIako je većina navijača, sudeći po anketi, već nekoliko sati prije utakmice znala da će pobijediti Samsung White, nitko nije očekivao ovakav Samsung Blue fijasko. Bijeli su se bez imalo zadrške nosili sa sestrinskom momčadi u vidu Plavih i sasvim sigurno prošli polufinale bez izgubljenog meča, pa je odluka pala nakon samo tri utakmice i Samsung Whitea s ukupno 12 pobjeda. i samo jednim porazom na kontu prolaze u finale ovogodišnjeg Svjetskog prvenstva u League Of Legends.

Već u prvom polufinalnom dvoboju Bijeli su se pokazali u punoj snazi, a od 12. minute, kada je navijačima konačno prokrvljelo, za što je SSW Looper napadač za Akali uzeo bonus zlata, samo je pljuštalo sa Samsungom Plavi, što je rezultiralo konačnim rezultatom 24-3 i rušenjem neksusa Plavih u 29. minuti. Druga partija je već bila nešto izjednačenija, ali nakon 10. minute Bijeli je ponovno pokazao svoje kvalitete i razlika između osvojenih zlata samo se povećavala u njegovu korist, sve do 33. minute, kada je Bijeli odlučio prekinuti utakmicu rušivši Blue nexus. .čije su se šanse za napredovanje odjednom znatno smanjile.

Treću utakmicu možda i nema potrebe komentirati, gotovo do detalja ponovljen je scenarij iz prve utakmice, a Samsung White konačnim rezultatom 28:3 u 23. minuti potvrdio je spremnost za završnicu prvenstva 2014. održat će se u nedjelju 19.10. i SSW će se sučeliti ili s kineskim OMG-om ili sa Star Horn Royal Clubom, koji je prošle godine stigao do finala, ali je izgubio od južnokorejskog SKT-a.